Technik kvality

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Senec
1 300 EUR/mesiacod 1300 EUR v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca, ktorý bude zodpovedný za nasledujúce úlohy:

  • Vytvorenie a spracovanie dokumentácie kontroly kvality
  • Kontrola vstupných a výstupných dielov
  • Procesné riadenie a správa záznamu výsledkov
  • Detekcia sťažností a tvorba dokumentácie
  • Spracovanie a sledovanie nápravných a preventívnych opatrení sťažností
  • Tvorba a zlepšovanie dokumentov kvality (napr. Pracovné pokyny)
  • Monitorovanie meracích zariadení
  • Správa dát systému ISF (ERP) (napr. uvoľnenie dielov, kontrolný zoznam)
  • Podpora ostatných oddelení z pohľadu kvality
  • Dodržiavať štandardy 5S, dodržiavanie interných postupov, procesov a pokynov
  • Účasť a vykonávanie interných auditov
  • Neustále zvyšovanie vlastní odbornosti

  • Zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
  • Priateľská atmosféru príjemná firemná kultúra
  • Práca v jednozmennej prevádzke v čistom, tichom, nerizikovom pracovnom prostredí
  • Motivujúce platové ohodnotenie podľa seniority, 13. plat, ročný bonus
  • Stravné lístky v hodnote 6,40€
  • Firemná autobusová doprava
  • 2 dni pracovného voľna naviac
  • Príspevok do DDS
  • Náborová prémia za odporúčaného kandidáta 1500€
  • V prípade práce nadčas príplatky nad rámec zákonníka práce
  • Bezplatné školenia v rámci pracovnej doby
  • Finančný príspevok na vzdelávanie – jazykové kurzy
  • Firemné športové aktivity, multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je svetoznáma výrobná spoločnosť, ktorá je zameraná na výrobu strojov a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosti v oblasti kvality, technické znalosti
  • Znalosť ISO 9001
  • Orientácia na detail
  • Znalosť anglického jazyka výhodou

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Natálie Kubincová
Tel.: +420733546448
E-mail: poslať životopis
ID: 4727316  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac