Можливість для людей з України

Elektrotechnik (m/ž) - príležitosť pracovať na najnovších technológiách v renomovanej spoločnosti

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Senec
Od 1 200 EUR/mesiac+ mzda závisi od skúseností + 13. plat plat a ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​Montáž elektronických částí do strojov, spúšťanie strojov
  • Neustále zdokonaľovanie vlastnej odbornosti
  • Zdieľanie získaných know-how s kolegami, školenie nových členov tímu a zvyšovanie ich odbornosti
  • Inštalácia mechanických komponentov do strojov
  • Príležitostné poskytovanie servisných služieb zákazníkom na základe znalostí a skúseností (s možnosťou cestovania po celom svete)
  • Kontrola kvality a množstva materiálu prijatého zo skladu na základe výdajky
  • Zabezpečenie požadovanej kvality výrobkov​

• zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• priateľská atmosféru príjemná firemná kultúra
• práca v jednozmennej prevádzke v čistom, tichom, nerizikovom pracovnom prostredí
• motivujúce platové ohodnotenie podľa seniority, 13. plat, ročný bonus
• stravné lístky v hodnote 6,40€
• 2 dni pracovného voľna naviac
• príspevok do DDS
• v prípade práce nadčas príplatky nad rámec zákonníka práce
• bezplatné školenia v rámci pracovnej doby
• finančný príspevok na vzdelávanie – jazykove kurzy
• firemné športové aktivity, multisport kart

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je zameraná na výrobu strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický smer, strojárenstvo výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
• skúsenosti s prácou s elektrickými zariadeniami výhodou
• § 21 výhodou
• manuálna zručnosť, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
• chuť vzdelávať sa
• tímový hráč

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

ID: 4723359  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac