Jednoduchá práca vo Vrábloch, mzda až 1100€ (Montážnik/montér)

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Vráble
900 - 1 200 EUR/mesiac874,5 EUR/mesiac + 174,9 € motivačná zložka + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha automatizovaných lisovacích, zváracích zariadení, poloautomatov a automatov
  • Kontrola kvality výstupných dielov
  • Vypisovanie predpísaných tlačív
  • Práca na 3 alebo 4 zmeny

Motivačná zložka mzdy 174,90€
Doplnkové dôchodkové poistenie 3. pilier
DOPRAVA ZADARMO podľa zvozového plánu
UBYTOVANIE ZADARMO na 6 mesiacov a ďalších 6 hradíme polovicu nákladov
Závodná jedáleň a bufet
Príspevok na stravu - doplatok zamestnanca je 0,86€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná príležitosť obsadzovaná sa zaoberá výrobou, nákupom a predajom kovových lisovaných komponentov a zvarovaných zostáv pre automobilový a elektronický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať
  • zodpovednosť
  • schopnosť čítať pracovné návody

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šabíková
Tel.: +421910357920
E-mail: poslať životopis
ID: 4683796  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac