Získaj prácu plnú benefitov ako operátor na montážnej linke!

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Automobilová 1, Trnava
1 247 EUR/mesiacZákladná mzda 930 €, osobné hodnotenie od 110€, podiel na ročnom zisku, nočné a nadčasové príplatky, kompetenčný bonus, 13.plat, odmeny za zlepšovacie nápady. Pravidelný príjem zvýšia príspevky na benefity a dôchodkové sporenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž jednotlivých dielov do vozidla
  • výroba podvozkov a následná montáž komponentov do nich
  • montáž interiérových prvkov vozidla
  • zodpovednosť za kvalitu vyrobených dielov
  • práca v 3 zmennom režime

  • multisport karta
  • možnosť zakúpenia vozidla priamo z automobilky za zvýhodnenú cenu!!!
  • 13. plat vyplácaný dvakrát do roka
  • príspevok zamestnávateľa do DDS
  • zabezpečené stravovanie na pracovisku
  • pitný režim na pracovisku zdarma
  • každoročné prémie a odmeny pre verných zamestnancov
  • príspevky pri významných životných udalostiach ( svatba, narodenie dieťaťa)
  • zabezpečené ubytovanie , doprava
  • možnosť kariérneho rastu
  • v prípade návrhov na zlepšenie výrobného procesu, odmeny k mzde navyše

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • technické myslenie
  • chuť vzdelávať sa
  • flexibilita
  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šabíková
Tel.: +421910357920
E-mail: poslať životopis
ID: 4650502  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 247 EUR/mesiac