Elektromechanik / elektrotechnik s § 22. Viacero voľných miest s priemernou mzdou 2000 € mesačne + náborový bonus! Nejedná sa o prácu cez agentúru.

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
1 500 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 2000 € a viac zahŕňa základnú nástupnú mzdu (v minimálnej výške 1500 €) + príplatky, prémie, bonusy. Detailná kalkulácia mzdy bude odprezentovaná na osobnom pohovore. Mzda sa odvíja od skúseností, znalostí a požiadaviek kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie kompletnej elektrickej údržby strojov a strojných zariadení
  • školenie nových zamestnancov
  • vykonávanie skúšok manipulačnej techniky
  • objednávanie a manipulácia s náhradnými dielmi.
  • údržba budov a priestorov
Aktuálne pracovné miesto je obsadzované do 3 zmennej prevádzky s výhľadom prechodu na nepretržitú prevádzku (v priebehu roka 2024)

  • stabilné pracovné miesto
  • náborový bonus 500 €
  • príspevok na DDP
  • stravovanie zvýhodnené, stravný lístok v hodnote 5,50 € (doplatok zamestnanca 1 €)
  • príspevky zo soc.fondu
  • možnosť vzdelávania
  • mesačné prémie 10%
  • príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,80 € / hod.)
  • každoročné prehodnocovanie platu
  • REKONDIČNÝ POBYT na 7 dní v kúpeľoch zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Zahraničná stabilná firma s viac ako 100 ročnou históriou, zaoberajúca sa výrobou a predajom spojovacieho materiálu, skrutiek predovšetkým pre automobilový priemysel,
poskytovanie služieb v chemicko-tepelnom spracovaní kovov, montáži skrutiek a povrchových úprav kovov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnicka, technika, strojárstvo

  • min. § 22 (platný)
  • prax s preventívnou a plánovanou elektroúdržbou výrobných strojov a zariadení nutná
  • vzťah k manuálnej práci
  • ochota vzdelávať sa a manuálne pracovať
  • ochota pracovať na zmeny (3-zmenná prevádzka)

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šabíková
Tel.: +421910357920
E-mail: poslať životopis
ID: 4598131  Dátum zverejnenia: 26.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac