Zoraďovač/Nastavovač lisov

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacMzda je závislá od pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zoraďovanie výrobných zariadení a nástrojov
Kontrola kvality a uvoľňovanie produkcie
Údržba zariadení podľa plánu údržby
Spolupráca s nástrojármi pri overovaní nových nástrojov

Hľadáme uchádzača, ktorý má pracovné skúsenosti s údržbou strojov alebo absolventa s technickým zameraním.

Ak ste absolvent, ktorý má ukončenú SŠ s technickým smerom môžete u nás rozbehnúť Vašu kariéru všetko Vás naučíme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je po celom svete preslávený svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie. Ponúka účelové a komplexné riešenia spájania a nástroje na splnenie požiadaviek v najrôznejších odvetviach elektrotechniky a inštalatérstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovanie strojov

Počet rokov praxe

1

Presnosť
Pracovné skúsenosti
Ochota učiť sa nové veci

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Hancová
Tel.: +421902692303
E-mail: poslať životopis
ID: 4593581  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac