Pracovník pre montáž nástrojov a strojov

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacMzda sa začína na 1000€/brutto. Finálna výška mzdy môže byť samozrejme vyššia. Závisí od pracovných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 1 zmenu
Montáž nástrojov, zariadení a celkov podľa platnej montážnej dokumentácie a technických postupov
Montáž pneumatickej alebo hydraulickej inštalácie, montáž a nastavenie zváracej technológie, jej uvedenie do prevádzky a doladenie
Spolupracuje a podieľa sa na riešení problémov súvisiacich s mechanickou montážou, príp. mechanickými úpravami jednotlivých montážnych častí a celkov
Spolupracuje pri oživovaní, prebierkach, príp. odstraňovaní závad montovaných strojov a zariadení a ich expedícii

Moderné a čisté pracovné prostredie
Platené voľno - ,,sick days´´ bez potvrdenia od lekára
Kurzy anglického jazyka
10 dní platená materská dovolenka pre OTCOV pri narodení dieťaťa vo výške priemernej mzdy zamestnanca a kompenzácia priemernej mzdy MATKY za obdobie 12 týždňov MD
Dochádzkový bonus do 600,-€ ročne
Finančný príspevok na rekreáciu a detské tábory v zmysle zákona
Príspevok zamestnávateľa na DDS
Pravidelné finančné odmeny pri vernostnom a životnom jubileu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vzdelanie SOU alebo SŠ so strojárskym zameraním
Očakávame samostatnosť, časovú flexibilitu a spoľahlivosť

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Hancová
Tel.: +421902692303
E-mail: poslať životopis
ID: 4591237  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac