Можливість для людей з України

Si manuálne zručný ak áno hľadáme práve teba .Výroba ručne tvarovaného skla. Ubytovanie zabezpečené

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Lednické Rovne
Termín nástupu
Po dohode
1 100 - 1 700 EUR/mesiac13.plat po 3 mesiacoch navýšenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tavenie a miešanie surovín na výrobu skla v peci
  • Tvarovanie skloviny fúkaním do sklárskej píšťaly, resp. lisovaním, valcovaním a liatím
  • Ochladzovanie skloviny na potrebnú teplotu
  • Brúsenie
  • Práca pri peciach

bonusy, stravné lístky, zabezpečené ubytovanie ,dochádzkový bonus, bohatý sociálny program , navyšovanie mzdy

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na tel.čísle 0911 247 040

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • technický talent
  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • dôslednosť
  • flexibilnosť
  • kreativita
  • chuť sa učiť nové veci

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hurtoňová
Tel.: +421911247040
E-mail: poslať životopis
ID: 4533752  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac