Pracuj ako Operátor výroby sedačkovej linky a zarob až 850€ v čistom v centre Žiliny! Čaká Ťa kariérny rast a super kolektív.

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac13. plat, pravidelný príspevok na cestovanie, mesačné bonusy za dochádzku a výkonnostné bonusy sú uvedené nižšie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

3 zmenná prevádzka so zmenami:
ranná 6:00 - 14:00 hod
poobedná 14:00 - 22:00 hod
nočná 22:00 - 6:00 hod

Výrobné, montážne, kontrolné a pomocné práce vo výrobe autosedadiel a lakťových opierok pre osobné motorové vozidlá. Dlhodobá stabilná a seriózna práca s možnosťou kariérneho rastu a to všetko v modernom prostredí a príjemnom priateľskom kolektíve. Práca je v centre Žiliny.

Nakoľko sa jedná o manuálnu prácu, vyžadujúcu si výbornú fyzickú zdatnosť a kondíciu, je táto práca vhodná len pre mužov.

mesačný bonus za plnú dochádzku 85 €
stravné lístky vo výške 5,10 € bez príplatku zamestnanca
osobný bonus do 20 %
výkonnostný bonus do 10 %
bonusový príplatok za nočné zmeny 1,79 €
bonusový príplatok za nadčas 35 %
mesačný príspevok na cestovanie do výšky 50 € (podľa vzdialenosti)
13. plat
darčekové pukážky a iné až vo výške 50 €
doplnkové dôchodkové sporenie - III. pilier
možnosť pracovať nadčasy podľa vašej potreby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca je pre výrobnú spoločnosť v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ukrajinský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

manuálna zručnosť
technické zmýšľanie
ochota pracovať na zmeny + nočné
dobrý zdravotný stav
prax nie je potrebná

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Hancová
Tel.: +421902692303
E-mail: poslať životopis
ID: 4512421  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac