IT Support Administrátor

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Levice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta, +13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Identifikácia, zacielenie a riešenie problémov súvisiacich s fungovaním HW príslušenstva, interného SW a IT zariadení
• Technická podpora a správa užívateľov, správa incidentov, evidenciu žiadostí o IT podporu
• Administrácia serverov, interné pripojenia a celková konektivita
• Inštalácia, aktualizácia, podpora a riešenie problémov spojených so systémom XP, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 and Microsoft Office 2010, Cisco a ďalších autorizovaných aplikácií
• Inštaláciu a konfiguráciu PC softvéru a operačného systému
• Optimalizácia systému, inštalácia aktualizácií, údržba
• Inštalácia a údržba HW častí a zariadení
• Vytváranie reportov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná Spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Veľmi dobré komunikačné schopnosti v Slovenskom, aj Anglickom jazyku
• Minimálne ročné skúsenosti ako IT support/ IT administrátor vo výrobnej spoločnosti
• Skúsenosti s Windows 7-10, MS Office 365, Cisco a s HW
• Znalosťami sietí, serverov

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Borkovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4504966  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac