Správca Budov výrobnej spoločnosti

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacv záležitosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Starostlivosť o plynulú prevádzku spravovaných nehnuteľností – prenájmu, dodávok služieb, nákladov a technickej vybavenosti a funkčnosti
• Zabezpečovanie plynulej dodávky všetkých typov energií, koordinácia dodávateľov
• Vykonávanie pravidelných technických revízií a kontrol na spravovaných zariadeniach, autorizácia elektrických inštalácií
• Školenia pracovníkov na plynové a tlakové zariadenia, VZV a zdvíhacie zariadenia
• Príprava podkladov pre interný a externé audity a kolaudácie
• Spolupráca s miestnymi úradmi a príslušnými orgánmi

• 13. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
• mesačná výkonnostná prémia do výšky 15%
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na rekreáciu v zmysle zákona vo výške 275,-EUR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobná Spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti ako Správca Budov vo výrobnej spoločnosti
• Vyhláška §23, ideálne certifikát revízneho technika §24
• Povolenie na prácu s vysokým napätím
• Znalosť vzduchotechniky a kúrenia
• Osvedčenie pre zabezpečenie prevádzky plynových zariadení revízny technik plynových zariadení pre skupinu A aj B podľa vyhlášky 508/2009
• Osvedčenie pre zabezpečenie opráv a prehliadok prevádzky plynových zariadení – výhodou
• Osvedčenie pre zabezpečenie prevádzky tlakových zariadení, revízny technik tlakových zariadení – výhodou
• Osvedčenie pre prevádzku vzduchotechnických jednotiek a chladenia, poznať princíp vetrania a chladenia priemyselných budov – výhodou

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Borkovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4500374  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac