Údržbár na oddelení mechanickej údržby

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac- priemerná mzda po skúšobnej dobe spolu s prémiami a bonusmi je 1300€ (brutto) a od 01.04.2023 bude realizované motivujúce zvýšenie mzdy + náborový bonus 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preventívna a mechanická údržba strojov a zariadení ( lisy, CNC, sústruhy a iné )
  • zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného priestoru
  • práca s náhradnými dielmi
  • práca na 3 zmeny

  • náborový bonus 500 €
  • príspevok na stravovanie
  • mesačné prémie 10%
  • od 01.04.2023 bude realizované motivujúce zvýšenie mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

  • skúsenosti s mechanickou údržbou výrobných strojov

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Studená
E-mail: poslať životopis
ID: 4497832  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac