Obchodný zástupca pre vstrekovanie plastov (vstrekolisy)

GETBID, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizáciou obchodných aktivít na domácom trhu (hlavne Západné a Stredné Slovensko)
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, rozvoj vzťahov a reprezentácia spoločnosti
• Denná komunikácia s aktuálnymi a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Poskytuje poradenskú a technickú podporu
• Vytvára cenové ponuky, platobné podmienky a sleduje termínové plnenie jednotlivých zákaziek
• Spoluprácou pri realizácii vytýčených obchodných cieľov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Predaj, servis a prenájom vstrekolisovacích strojov na plasty, automatizácia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s predajom vstrekovacej techniky, alebo automatizácie
• Znalosť technológie vstrekovania plastov
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Borkovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4448747  Dátum zverejnenia: 21.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac