Vedúci zmeny na 4 zmeny

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
1 650 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1650€ (brutto) a viac. Výsledná mzda závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na 4 zmeny v nepretržitej prevádzke
  • efektívne koordinovanie zamestnancov výroby
  • zodpovednosť za plnenie výrobného plánu, za dodržiavanie výrobných postupov a za dodržiavanie bezpečnostných noriem pri práci
  • zabezpečenie efektivity výroby a správnej evidencie vykonanej práce
  • implementácia zlepšení výrobných procesov a optimalizácia využívania zdrojov
  • spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti

  • ročné bonusy po splnení stanovených KPI
  • doprava smer Žarnovica - Žiar nad Hronom zdarma
  • motivujúce osobné finančné ohodnotenie
  • možnosť profesijného a osobnostného rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

  • podmienkou sú skúsenosti s vedením tímu vo výrobnej spoločnosti (automotive)
  • skúsenosti zo strojárskej výroby
  • schopnosť čítania technickej dokumentácie
  • výhodou je skúsenosť s LEAN manažmentom
  • anglický jazyk výhodou
  • komunikačné a organizačné schopnosti

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Studená
E-mail: poslať životopis
ID: 4435446  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac