Operátor strojov na 2 zmeny

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Od 910 EUR/mesiaczákladná hrubá mzda 910€ - 1000€ (brutto) + mesačný bonus do 125€ + zmenové príplatky cca 250€ + letný/zimný bonus od 15% - 40%, + skupinový bonus do 25 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca a obsluha strojov a zariadení
  • práca na 2 zmeny ( 12 hod denná a 12 hod nočná )
  • štvrtok, piatok, sobota - denná zmena, nedeľa - voľno a pondelok, utorok, streda- nočná zmena
  • po odpracovaní uvedeného týždňa má zamestnanec týždeň voľno (od štvrtka do stredy)

  • príspevok na dopravu
  • 2 stravné lístky / odpracovaná 12 hodinová zmena
  • príplatky nad rámec zákonníka práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené stredoškolské vzdelanie so strojárskym zameraním
  • skúsenosti na podobnej pozícii sú vítané

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Studená
E-mail: poslať životopis
ID: 4435365  Dátum zverejnenia: 27.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 910 EUR/mesiac