Nastavovač strojov

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
1 100 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1400 - 1600 € obsahuje základnú zložku mzdy + príplatky, prémie, bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie a udržiavanie chodu strojov podľa predpísaných znakov kvality
  • kontrola výsledných výrobkov
  • práca s príslušnou dokumentáciou (zaznamenávanie parametrov)
  • práca na 3 a 4 zmeny

  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • náborový bonus 500 €
  • mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl.mzdy)
  • príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 €/hod.)
  • ubytovanie pre zamestnancov
  • zvýhodnený príspevok na stravovanie (stravný lístok v hodnote 4,50 € za doplatok 1 €)
  • doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
  • príspevky zo sociálneho fondu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Počet rokov praxe

2

  • požadované skúsenosti s prácou na výrobných zariadeniach minimálne 2 roky
  • technická a manuálna zručnosť
  • čítanie technických výkresov
  • skúsenosti s CNC zariadeniami veľkou výhodou
  • ochota pracovať na zmeny

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Studená
E-mail: poslať životopis
ID: 4433565  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac