Reagujte bez životopisu

Jednoduchá práca v sklade aj pre páry! Ubytovanie zabezpečené.

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
860 - 1 400 EUR/mesiacpriemerná mzda s bonusmi 1000 - 1400 Vodič VZV do 5t nosnosti (W1) - Retrak, základná mzda od 1040 € Vodič vlečného vozíka/vláčik (C) - základná mzda od 910€ Picker (skladový operátor) - základná mzda od 860 € + 15% bonusy + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechceš makať za pásom ako operátor výroby?
Máme pre Teba skvelú príležitosť!
Náplň práce
⚡práca so skenerom
⚡označovanie/skenovanie dielov
⚡prijímanie, vydávanie tovaru a materiálu

⚡možnosť získania certifikátu na VZV
⚡stabilná práca v Nitre
⚡ubytovanie ZDARMA prvé dva mesiace
⚡doprava ZDARMA
⚡stravné lístky v hodnote 4,8€
⚡starostlivosť koordinátora
⚡dochádzkové, výkonnostné bonusy
⚡skvelú príležitosť nadobudnúť skúsenosť jazdiť na vozíku, čo vám môže pomôcť v budúcnosti
⚡zabezpečená doprava zo smerov Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
precíznosť (presnosť)
samostatnosť
pozornosť
schopnosť tímovej spolupráce
manuálna zručnosť

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Kocourková
E-mail: poslať životopis
ID: 4431955  Dátum zverejnenia: 24.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac