Obchodno-Technický zástupca pre automatizáciu

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Obchodného zástupcu automatizácie pre jednoúčelové zariadenia, ktorý sa bude zaoberať:
• Realizáciou obchodných aktivít na domácom trhu
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, rozvoj vzťahov a reprezentácia spoločnosti
• Denná komunikácia s aktuálnymi a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Poskytovanie poradenskej a technickej podpory
• Vytvára cenové ponuky, platobné podmienky a sleduje termínové plnenie jednotlivých zákaziek
• Spoluprácou pri realizácii vytýčených obchodných cieľov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti v oblasti automatizácie
• Skúsenosti s jednoúčelovými zariadeniami- veľkou výhodou
• Skvelé komunikačné schopnosti
• Skúsenosti s aktívnym predajom a technickým poradenstvom

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Borkovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4399743  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac