Zriaďovač/ Nastavovač strojov do kmeňového stavu v Nitre!

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
1 400 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1400 - 1600 € obsahuje základnú zložku mzdy + príplatky, prémie, bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky
  • udržiavanie chodu strojov v predpísaných normách
  • výstupná a vizuálna kontrola kvality jednotlivých súčiastok a následné zapisovanie do dokumentácie
  • práca je na 3 - 4 zmeny

  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • náborový bonus 500 €
  • stabilná práca s priateľským kolektívom
  • mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl.mzdy)
  • príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 €/hod.)
  • ubytovanie pre zamestnancov
  • každoročná valorizácia tarifných miezd
  • zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
  • zvýhodnený príspevok na stravovanie (stravný lístok v hodnote 4,50 € za doplatok 1 €)
  • doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
  • príspevky zo sociálneho fondu
  • REKONDIČNÉ POBYTY NA 7 DNÍ v kúpeľoch zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Počet rokov praxe

2

  • technická a manuálna zručnosť
  • čítanie technických výkresov
  • predchádzajúce skúsenosti s prácou na výrobných zariadeniach min. 2 roky,
  • zodpovedný prístup k práci
  • komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa,
ochota pracovať na zmeny

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šabíková
Tel.: +421910357920
E-mail: poslať životopis
ID: 4387000  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac