Можливість для людей з України

Zásobovanie výrobných liniek materiálom v prestížnej automobilke!

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
1 000 EUR/mesiac13.plat, možnosť získania mesačného bonusu od 5% -15 % v závislosti od dochádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v logistických a skladových priestoroch pre automotive
  • obsluha vlečného vozíka/vláčik
  • vykladanie a zaskladňovanie materiálu
  • preprava pripraveného materiálu zo skladu priamo na výrobnú linku
  • zásobovanie výrobnej linky komponentmi
  • preprava prázdnych vozíkov z výrobnej linky do skladu,
  • odpájanie a pripájanie vozíkov do a z vlečného vozíka/ťahača,
  • práca so scannerom,
  • manipulácia s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke
  • dodržiavanie pracovných postupov a smerníc

  • 8 hodinové zmeny
  • 13. plat
  • 15% bonus
  • bezplatná doprava
  • príspevok na vlastnú dopravu
  • stravné vo výške 4,8 eur
  • možnosť vyplácania záloh
  • možnosť ubytovania, prvé mesiace zdarma, neskôr za symbolický poplatok
  • bezplatná firemná autobusová doprava z viacerých smerov a až do 70 km od miesta práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Doprava a logistika pre automotive priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť a zodpovednosť
  • logické myslenie
  • flexibilita
  • schopnosť pracovať samostatne , ale aj v tíme

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šabíková
Tel.: +421910357920
E-mail: poslať životopis
ID: 4325104  Dátum zverejnenia: 12.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac