Práca v Dolnom Kubíne - Operátor strojov a zariadení - Operátor špecialista, základná mzda 833 € + príspevky, príplatky a odmeny

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
833 - 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha strojov a strojných zariadení - odporové zváranie, ultrazvukové zváranie, spájkovanie, krimpovanie, odizolovanie, sekanie káblov.
• Nastavenie stroja, kontrola stroja, doplnenie a výmena materiálu na stroji.
• Výroba výrobku podľa výrobnej dokumentácie a technologického postupu.
• Prevádza kontrolu vyrobených kusov dostupnými meradlami.
• Odovzdáva vyrobené prvky na určené miesto.
• Zodpovedá za požadovanú kvalitu výrobkov, vykonáva kontrolu kvality v súlade s plánom kontroly a kvality.
• Zodpovedá za čistotu pracovného prostredia vo výrobných priestoroch.
• Zodpovedá za vypisovanie údajov o počte vyrobených kusov.
• Nahlasuje poruchy výrobných zariadení a prístrojov.
• Zodpovedá za uloženie výrobnej dokumentácie po ukončení práce do príslušného registra.
• Práca na 2 ael aj na 3 zmeny

• Príjemné pracovné prostredie
• Tichá a čistá výroba
• Príspevok na dopravu
• Koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • prax ako operátor výroby
  • skúsenosť s krimpovaním
  • ochota pracovať
  • precíznosť
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4169852  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 833 EUR/mesiac