Prijmeme zdravotné sestry (aj absolventky) na lôžkové oddelenia v zdravotníckom zariadení. Teraz nové mzdové podmienky -priemerný čistý príjem 1000 €!

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
952 - 1 400 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenia a mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce, pravidelné valorizácie miezd

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná starostlivosť o pacientov na lôžkovom oddelení, podávanie liekov, injekcií, infúzií, odbery biologického materiálu, monitoring vitálnych funkcií, spolupráca s lekármi
- práca v nepretržitej prevádzke

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príplatok za prácu v sobotu 100% (inde podľa Zákonníka práce je len 50%)
- nočný príplatok nad rámec Zákonníka práce
- mzdová kompenzácia za s5ažený výkon práce (20% z min. mzdy)
- práce v prosperujúcom, modernom a akreditovanom zdravotníckom zariadení
- ubytovanie za zvýhodnené ceny
- príspevok na stravu
- príspevok na dopravu
- kúpeľné pobyty, poznávacie zájazdy a odmeny pri životných jubileách

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám, prosím Vás, zašlite životopis alebo kontaktnú údaje priamou reakciou na tento inzerát alebo nás kontaktujte telefonicky v čase PO - PIA od 8:00 - 17:00 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- úplné stredoškolské vzdelanie v odbore Zdravotná sestra alebo iné uznávané vzdelanie pre toto povolanie akceptované v členských štátoch EÚ
- alebo vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa v odbore Ošetrovateľstvo

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4107908  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 952 EUR/mesiac