Žarnovica - Obsluha obrábacích strojov, mesačný priemerný plat 1000 € brutto, 13. a 14. plat. Príspevok na dopravu do výšky 100 €, ubytovanie zadarmo

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
739 - 1 100 EUR/mesiac13. a 14. plat vyplácaný pravidelne Prémie vo výške 10%, príplatky za zmennosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesačný plat brutto je s príplatkami za zmennosť a hlučnosť min. 930 €.
Priemerný mesačný nástupný príjem je nad 1000 € brutto.

- Jednoduchá obsluha obrábacích strojov
- Manipulačné práce pri obsluhe CNC Frézy
- Vkladanie a vykladanie dielcov
- Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielcov
- Práca s posuvným meradlom
- Práca s technickou dokumentáciou
- Zápisy do kontrolných hárkov

- 13. a 14. plat vyplácaný pravidelne
- Príspevok na dopravu do výšky 100€.
- Ubytovanie hradené plnej výške
- Mesačné prémie vo výške 10% z hrubej základnej mzdy
- Rizikový príplatok 0,72€/ hod. (pri riziku HLUK 3. kategórie)
- Príplatok za poobednú zmenu 0,14€/hod. (od 14.00 do 22.00 hod.)
- Príplatok za nočnú zmenu 1,79€/hod. (od 22.00 do 06.00 hod.)
- Príplatky za nadčas, za prácu v sobotu, nedeľu i sviatok
- Stravovacie karty
- Príspevok do DDS (3. pilier) vo výške 3%
- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

- Prax na obdobnej pozícii je výhodou
- Manuálnu zručnosť, presnosť , zodpovednosť
-Precíznosť , spoľahlivosť ,presnosť
- Schopnosť čítať technické výkresy výhodou.
- Tímová práca.
- Analytické, logické a technické myslenie

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4081812  Dátum zverejnenia: 15.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac