Buď v našom tíme ako picker/ka a zarob až 950€ . Ponúkame13.plat,mesačné bonusy do 15%. Ubytovanie zabezpečené a prvé mesiace zdarma !

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
800 - 950 EUR/mesiac13 plat mesačné bonusy do 15% ubytovanie prvé dva mesiace hradené doprava zabezpečená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

=Práca v sklade a bezpečné vykonávať zadané prevádzkové postupy
=Práca so scannerom
=Základné počítačové zručnosti
=Kontrolovať diely pre vizuálne defekty
=Označovanie a skenovanie dielov
=Možnosť kurzu na VZV!

13 plat
mesačné prémie do 15%
ubytovanie zabezpečené a hradené plnej výške počas prvých 2 mesiacov
doprava zabezpečená
možnosť kurzu na VZV

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4055945  Dátum zverejnenia: 1.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac