Zvárač metódou MIG alebo TIG - výroba zváraných zostáv v moderných priestoroch

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 9,5 EUR/hod.Sadzba sa odvíja od doterajších skúseností, schopností, od platných certifikátov, ktorými zvárač disponuje a od chybovosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručné zváranie metódou MIG alebo TIG alebo aj aj, pokiaľ ste držiteľom oboch certifikátov
- zváranie v novej hale na moderných zváracích zariadeniach s odsávaním splodín
- používame 3D zváracie stoly a polohovacie rotačné stoly
- príprava ručne zváraných polovýrobkov pre robotické zváranie
- nevyrábame ťažké ani rozmerné komponenty
- možnosť pracovať nadčasy

- práca v novej, čistej a modernej výrobno-montážnej hale na najnovších zariadeniach s ohľadom na bezpečnosť a zdravie pracovníkov
- možnosť dlhodobej spolupráce
- rýchly finančný rast
- možnosť nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

- skúsenosť so zváraním metódou MIG, TIG alebo oboch
- presnosť a rýchlosť
- "nemecká" precíznosť
- samostatnosť
- schopnosť čítania výkresovej dokumentácie je výhodou
- zodpovedný prístup k práci

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3994917  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.