Armovač / železiar - práca v zahraničí na pracovnú zmluvu, ubytovanie a doprava zdarma

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda pri nástupe je dohodou a záleží od skúseností, schopností a zručností pracovníka. Ku mzde prislúchajú cestovné a stravné náhrady vo výške cca 43 €/deň. Ubytovanie a doprava je zabezpečená a je zdarma. Čistý mesačný nástupný príjem je cca 1850 - 2500 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- delenie a tvarovanie betonárskej ocele a rohože podľa projektovej dokumentácie
- ukladanie a viazanie výstuže do konštrukčných prvkov
- výroba, príprava a montáž šalovacích dielcov/debnenia
- výstavba multifunkčných budov a bytových domov
- vykonávanie prác podľa pokynov nadriadeného.
- poriadok a čistota na pracovisku
- a iné úlohy k úspešnej realizácií diela podľa pokynov nadriadeného

- dlhodobá spolupráca
- zabezpečenie potrebnej certifikácie a bezpečnostných školení pre výkon práce v zahraničí
- možnosť pracovať nadčasy a slušne si privyrobiť
- turnusy je možné prispôsobiť, zväčša 4-6 týždňov (1-2 týždne doma)
- bez potreby znalosti cudzieho jazyka - anglický jazyk výhodou
- ubytovanie a doprava sú kompletne hradené zamestnávateľom
- rýchly finančný rast
- príjemný kolektív na pracovisku

Ak spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem o prácu alebo len o bližšie informácie, poprosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu. Vybraných vhodných kandidátov budeme kontaktovať najprv telefonicky, následne si dohodneme ďalší postup.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.6.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

2

- aktívna prax na tejto pozícii min 2 roky
- skúsenosti s čítaním technickej výkresovej dokumentácie
- dobrý zdravotný stav (pracujeme vo výškach)
- nehľadáme pomocníkov

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-soucingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Národná 7
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborár
Tel.: +421950300530
E-mail: poslať životopis
ID: 3913547  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac