Manažér výroby (Plant manažér)

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Gbely
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta, po skúšobnej dobe možné zvýšenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť , obsadzujeme pozíciu Manažér výroby.
Hlavnou náplňou práce bude:

- Celková organizácia a plánovanie výroby
- Nastavenie a zlepšovanie procesov
- Identifikácia problémov vo výrobnom procese a ponúkanie návrhov riešení
- Zodpovednosť za plnenie cieľov výroby – výkon a kvalita
- Plánovanie údržby
- Reporting priamo konateľovi spoločnosti

- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť prispievať k rozvoju spoločnosti a podávať vlastné nápady
- Bonusy

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené podmienky, prosíme zaslať životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s riadením výroby, je samostatný a vie identifikovať nedostatky a navrhnúť ich riešenie.
- Nutná znalosť Anglického jazyka (Talianskeho jazyka) - denná komunikácia s vedením
- Organizačné schopnosti
- Zodpovednosť
- Ochota a chuť zlepšovať procesy
- Technické myslenie

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-soucingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Národná 7
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 3912132  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac