Práca v Nemecku - Rezident kvality

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 2 250 EUR/mesiac12 - 14 €/hod/brutto na živnosť, HPP - 850€/mesačne/brutto + diéty vo výške 45€/deň (plat takisto záleží na jazykových znalostiach, doterajších skúsenostiach a spokojnosti nadriadených pracovníkov našej spoločnosti s vykonávanou prácou. Pri dlhodobej spolupráci a obojstrannej spokojnosti upravujeme sadzby individuálne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame serióznu a dlhodobú prácu v Nemecku - Hannover.

- celková kontrola výrobkov a materiálu
- kontrola a triedenie vstupných komponentov resp. hotových výrobkov
- dodržiavanie výrobných a technologických postupov
- zmenová prevádzka (podľa dohody - väčšinou Pondelok - Piatok, 8 alebo 12h zmeny)
- moderná spoločnosť

- stabilná dlhodobá práca
- príspevok na dopravu vlastným autom, príp. vieme zabezpečiť
- ubytovanie zabezpečené - štandard (typu penzión)

Prosíme Vás, v prípade záujmu o inzerované pracovné miesto nám zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nemecký jazyk - preferovaný
- skúsenosť na pozícii Rezident kvality - výhodou
- skúsenosti s 8D meraniami - poteší
- stredoškolské vzdelanie technického smeru výhodou
- manuálna zručnosť
- základné počítačové zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-soucingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Národná 7
01001 Žilina
ID: 3905226  Dátum zverejnenia: 22.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac