Práca priamo v Gelnici - Nastavovač montážnych automatov, základná mzda od 950 €/mesiac + príspevky, príplatky a odmeny

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Gelnica
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 100 EUR/mesiacod 950 € + príspevky, príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie montážnych strojov a zariadení v súlade s výrobnou dokumentáciou a technologickými postupmi
- výroba, uvoľňovanie, montáž a odvedenie dennej výroby
- denná údržba montážnych zariadení podľa plánu údržby
- odstraňovanie porúch a oprava technických zariadení

- dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, tichá a čistá výroba
- dvojzmenná prevádzka bez nočných zmien

Prosíme Vás, v prípade záujmu o inzerované pracovné miesto nám zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

- vyučený v odbore mechanik – nastavovač, prípadne iné strojárske vzdelanie s maturitou
- minimálne 1-ročná prax na podobnej pozícii
- orientácia v technických výkresoch
- základné znalosti práce s PC
- samostatnosť a zodpovednosť, technické myslenie

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3799713  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 100 EUR/mesiacod 950 € + príspevky, príplatky a odmeny