Práca priamo v Gelnici - Operátor(ka) výroby káblových zväzkov, základná mzda 634 € + príspevky, príplatky a odmeny

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Gelnica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR/mesiac634 € + príspevky, príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž káblových zväzkov a konektorov v dvojzmennej prevádzke
- kontrola kvality
- dodržiavanie výrobných a technologických postupov
- práca možná aj v stoji aj v sede

- dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie, tichá a čistá výroba
- dvojzmenná prevádzka bez nočných zmien

Prosíme Vás, v prípade záujmu o inzerované pracovné miesto nám zašlite Váš životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania výhodou
- prax vo výrobnej firme, prax na pozícii operátor montáže káblových zväzkov výhodou
- manuálna zručnosť
- základné počítačové zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3793756  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 750 EUR/mesiac634 € + príspevky, príplatky a odmeny