Elektrikář - Montér

GET Industrial assembly s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

- Zahraniční montáže, demontáže a stěhování výrobních linek, strojních zařízení, strojů a technologických celků,

- Stěhování veškerého výrobního zařízení továren na území EU i světa,

- Zapojování, odpojování strojů, rozvaděců atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Vyučen elektrikářem nebo příbuzném oboru s osvědčením nebo Studium na SŠ

- Zodpovědnost, Spolehlivost, Flexibilita, Samostatnost,

- Ochotný cestovat

Výhodou bude, pokud budete umět

- Čtení strojírenských výkresů,

- Řidičský průkaz (sk.B),

- Jazykové znalosti (němčina, angličtina),

- Organizační schopnosti,

- Řízení VZV, Jeřábů, Plošin, Vazačský průkaz

Co vám můžeme nabídnout

- Zajímavá práce, téměř ve 100 % v zahraničí,

- Práce na plný úvazek,

- Práce ve stabilní české společnosti,

- Využití jazykových a jiných osobních dovedností a znalostí,

- Hrazené ubytování i cestování,

- Plat v českých korunách + zahraniční diety, dohromady ve výši 45.000 - 59.000 Kč čistého na účet do 25. dne po skončení měsíce

Sídlo a kancelář firmy

Sídlo společnosti je Brno, Starobrněnská 282/19, Kanceláře a pracoviště se nachází na adrese Troubsko, Jihlavská 48 (do 3 km od Brna za Brno-Bosonohami nebo za Brno-Bystrcí).

www.gete.cz

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3960996  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc