Mäsiar - výroba výnimočných mäsových výrobkov FARMFOODS

GET group, s.r.o.

Miesto práce
Šafárikova 124, okres Rožňava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou pri ústnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie mäsa a výroba mäsových výrobkov podľa technologických postupov a receptúr
- zodpovednosť za predpísanú kvalitu výrobkov a dodržiavanie zavedených a schválených receptúr
- príprava podkladov k výťažnosti výrobkov a technologickým stratám
- vedenie príslušnej prevádzkovej evidencie
- vykonávanie sanitačných a dezinfekčných postupov podľa schváleného HACCP prevádzky
- dodržiavanie bezpečnosti práce, hygieny a postupov HACCP

- stabilné zamestnanie v našej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- možnosť preplatenia výdavkov za získanie osvedčenia o odbornej spôsobilosti pre prácu v potravinárstve

GET group, s.r.o. je členom krátkeho potravinárskeho reťazca FARMFOODS, ktorý sa rozhodol predávať svoje domáce farmárske výrobky za účelom priniesť výnimočné produkty z vlastných fariem priamo k spotrebiteľovi.
Viac informácií na www.farmfoods.sk.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, poľnohospodárstvo

Počet rokov praxe

1

- prax min. 1 rok je vítaná
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť GET group, s. r.o. začala výrobu v r. 2015 a je zameraná na spracovanie mäsa a prípravu polotovarov a výrobkov z neho ako aj iných potravín. Spracováva suroviny zo slovenských fariem a chovov a jej hlavným cieľom je priniesť na náš trh kvalitné potraviny bez konzervantov. Ide o skupinu významných prvovýrobcov a spracovateľov potravinárskych produktov, ktorí uvádzajú svoje výrobky na trh v rámci reťazca FARMFOODS.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3195273  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou pri ústnom pohovore