Procesný technik - zoraďovač, vhodná pozícia pre súčasného absolventa strednej technickej školy

Gestamp Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park I, Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 335 EUR/mesiac- mesačný bonus až do výšky 13% zo základnej mzdy, - 13. plat, - príspevok na cestovanie až do výšky cca 50% vynaložených nákladov, - stravné lístky alebo finančný príspevok vo výške 4,00 eur v čistom, - príspevok na DDS vo výške 2% z hrubej mzdy, - moderné a čisté pracovné prostredie, - každý mesiac rôzne typy benefitov - príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, referenčný bonus za odporučenie a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za obsluhu a manipuláciu s pridelenými zariadeniami a nástrojmi
- analyzovanie stavu lisovacieho zariadenia pred začatím výroby
- aktualizovanie dokumentácie
- analýza problémov spojených s anomáliami vzniknutými počas výroby
- výkon základnej údržby lisu
- pomoc a podpora pri príprave linky na ďalšiu produkciu

- mesačný bonus až do výšky 13% zo základnej mzdy,
- 13. plat,
- príspevok na cestovanie až do výšky cca 50% vynaložených nákladov,
- stravné lístky alebo finančný príspevok vo výške 4,00 eur v čistom,
- príspevok na DDS vo výške 2% z hrubej mzdy,
- moderné a čisté pracovné prostredie,
- každý mesiac rôzne typy benefitov
- príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, referenčný bonus za odporučenie a iné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- technické zručnosti
- analytické myslenie
- svedomitosť
- ochota učiť sa nové veci
- tímový hráč

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách, má takmer 116 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4389148  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac