Technik expedície

Gestamp Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park I, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ mesačný bonus až do výšky 13%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za oblasť expedície,
- organizácia a vedenie ľudí v rámci zmeny a príjem materiálu,
- práca so skenerom, terminálom, účtovanie v ERP (SAP), tlač etikiet
- vytváranie picking listov,
- komunikácia s dopravnými spoločnosťami, kontrola počtu kamiónov,
- v prípade potreby zastupovanie za skladového operátora (platné osvedčenie na VZV)
- dodržiavanie zásad BOZP a OPP.

- príspevok na dopravu,
- 13. plat,
- príspevok na 3.dochodkový pilier,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona (5,20 Eur/deň - stravný lístok),
- príjemne pracovné prostredie,
- možnosť kariérneho rastu,
- jazykové vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VZV osvedčenie
- zodpovednosť a samostatnosť,
- komunikatívnosť,
- odolnosť voči stresu

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách, má takmer 116 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3844940  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac