Zriaďovač pre Gestamp v Čechách!

Gestamp Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Gestamp Louny, Velemyšleves, Česko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
30 000 CZK +

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov pre výrobný závod Gestamp Louny!

◦ Zebezpečenie efektívneho chodu výrobnej linky s dôrazom na bezpečnosť a kvalitu,
◦Drobná údržba a nastavenie strojných zariadení na zverenom úseku,
◦Prenastavenie strojov na iný typ výroby podľa výrobného plánu,
◦Školenie operátorov výrobných liniek v rozsahu nastavenia strojov, TPM a drobných opráv,

Ide o prácu v 3 zmennej prevádzke! V niektorých prípadoch môže ísť o 4 zmennú prevádzku, záleží od povahy výroby!

• Základná mzda od 25 000,- CZK (záleží od skúseností) + príplatky za zmennosť
• Mesačný bonus až 4000 CZK
• 13.plat
• Možnosť ďalšieho vzdělávania (jazykové kurzy, odborné kurzy)
• 25 dní dovolenky
• Príspevok na stravu v plnej výške
• Příspěvek na dopravu až 1000 CZK
• Ubytovanie zabezpečené
• Cafeteria 600 CZK mesačne
• Ďalšie firemné benefity
• Firemné akcie
• Moderné pracovné prostredie (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárenský, Technický odbor

Od kandidátov očakávame:
◦ Prax na podobnej pozícii Zriaďovača vo výrobnej spoločnosti,
◦Základná skúsenosť s ABB robotami

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách, má takmer 116 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3696375  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 CZK +