Operátor výroby

Gestamp Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselný park I, Nitra
Termín nástupu
ihneď
832 EUR/mesiac* mesačný bonus až do výšky 13% * príspevok na dopravu 0,06 Eur/km (preplácame cca 60% nákladov na dopravu) * stravná jednotka vo výške 5,20€/ deň - mesačne cca 113 euro * 13.plat * príspevok na DDS vo výške 2%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* manipulačné práce s vylisovanými dielmi,
* vizuálna a hmatová kontrola vylisovaných dielov
* práca v trojzmennej prevádzke

* práca v zahraničnej modernej spoločnosti
* mesačný bonus až do výšky 13% - mesačne cca 108 euro
* príspevok na dopravu 0,06 Eur/km (preplácame cca 60% nákladov na dopravu)
* stravná jednotka vo výške 5,20€/ deň - mesačne cca 113 euro
* 13.plat
* príspevok na DDS vo výške 2%
* každomesačné benefity (poukážky na vitamíny, ovocie ...)

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
* cit pre detail
* práca svojim charakterom je skôr určená pre mužov

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách, má takmer 116 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3544657  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 832 EUR/mesiac