Procesný technik (obsluha automatizovanej lisovacej linky)

Gestamp Nitra, s. r. o.

Nitra, vhodné aj pre uchádzačov z okolia:, Galanta, Hlohovec, Levice, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce
Termín nástupu
01.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho nového tímu!

Hľadáme kolegov na pozíciu Procesný technik, ktorého úlohou bude:

* Aktívna účasť pri spustení nových liniek
* Dohliada na priebeh výroby vo výrobnej zóne
* Pri zastavení zariadenia uvádza zariadenie do chodu
* Nastavuje parametre zariadení a zaznamenáva odchýlky
* Zodpovedný za kvalitu dodávaných kusov
* Kontroluje dodržiavanie plánu výstupnej kontroly na konci lisovacej linky
* Identifikuje kazy na produktoch, identifikuje príčinu kazu

Pracovať budete v príjemnom pracovnom prostredí novej spoločnosti s najmodernejšou
technológiou a technologickými postupmi. Naša spoločnosť využíva nové výrobné linky
FAGOR, ABB roboty, SIMATIC S7 automatizovaný systém.

* budete pracovať s najmodernejšími technológiami v oblasti automotive
* získate EXTRA BONUS v súvislosti s nábehom novej výroby a zaškoľovacím procesom
* dostanete od nás príspevok na dopravu
* 13. plat
* ďalšie sociálne a individuálne benefity
* absolvujete prepracovaný zaškoľovací proces v zahraničí
* pokryjeme všetky výdavky počas zaškoľovacieho procesu v zahraničí
* dostanete stravovacie poukážky v hodnote 3,40€

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

*skúsenosti na obdobnej pozícii veľkou výhodou
*elektrotechnická vyhláška výhodou
*schopnosť pracovať v tíme, chuť učiť sa a ďalej pracovať a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti
*ochota a flexibilita vycestovať do zahraničia za účelom zaškolenia na približne 7 mesiacov

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.

Naším cieľom je v súčasnosti vybudovať nový výrobný závod v priemyselnom parku v Nitre. Súčasťou výrobného závodu budú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Adresa spoločnosti

Gestamp Nitra, s.r.o
Fraňa Mojtu 19
94911 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: 037/2941000
E-mail: poslať životopis
ID: 3135103   Dátum zverejnenia: 11.9.2017