CNC technik

Gestamp Nitra, s. r. o.

Miesto práce
Fraňa Mojtu 19, Nitra
Termín nástupu
07.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• oboznámenie sa s lisovacími nástrojmi a ich modifikáciami počas prvých mesiacov pracovného pomeru,
• obsluha CNC strojov (fréza, sústruh ..)
• práca s manuálnou vŕtačkou a inými nástrojmi a zariadeniami,
• zváračské práce.

• Základná mzda 1100€,
• Mesačný výkonnostný bonus 10% zo zákl. mzdy,
• Príspevok na dopravu
• Stravovacie poukážky
• Širokú škálu sociálnych a individuálnych benefitov
• 13 plat
• ostatné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme vzdelanie v oblasti strojárstva alebo spracovania kovov (zámočník, CNC obrábač, nástrojár ... )

Manuálne zručnosť a čítanie technických výkresov nevyhnutná.

Spoločnosť Gestamp je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Naša spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 24 krajinách, má takmer 116 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 43,000 zamestnancov na celom svete.

Súčasťou nového výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Našim zámerom je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu našim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3001739  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€