Vedúca/i sociálneho úseku

GERIUM

Miesto práce
Pri trati 47, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac1 500 EUR/mesiac odmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov. Mzda nie je výsledná a bude predmetom osobného pohovoru. Ponúkaná základná zložka tarifného platu je v rozsahu od 973,-€ - 1167,50€. Celková výška funkčného platu sa odvíja od dosiahnutého vzdelania a rokov praxe, pričom funkčný plat sa skladá z tarifného platu, osobného príplatku až do výšky 100% základnej mzdy a príplatok za riadenie v zmysle hore uvedeného zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude koordinovanie sociálneho úseku - 7 zamestnancov, ktorí komplexne zabezpečujú sociálnu pobytovú službu v zariadení sociálnych služieb v Gerium. Gerium je zariadením sociálnych služieb, ktoré má dve organizačné súčasti – Zariadenie pre seniorov Pri Trati 47,  821 06 Bratislava s   kapacitou 50 miest ; a Zariadenie pre seniorov a Zariadenie opatrovateľskej služby Smolnícka 3,821 03 Bratislava s kapacitou 64 miest.  Celková kapacita Gerium je 114 lôžok.

Sociálnym pracovníkom prideľuješ osobné spisy nových prijímateľov, zabezpečuješ sociálnu diagnostiku prijímateľa sociálnej služby, spolupracuješ pri vedení evidencie žiadateľov o sociálnu službu, spolupracuješ s inštitúciami pri analýze a riešení sociálnej situácie prijímateľa. Pri svojej práci uplatňuješ nové formy sociálnej práce, sleduješ legislatívne zmeny týkajúce sa sociálnej práce a si zodpovedná za ich implementáciu do pracovného procesu. Kontroluješ a spolu sa podieľaš pri tvorbe individuálneho plánu prijímateľa a plánu sociálnej rehabilitácie. Taktiež sa podieľaš na realizácií spoločenských a kultúrnych akcii pre našich prijímateľov sociálnej služby. Vypracovávaš pravidelné vyúčtovania a spolupracuješ na vypracovaní výročnej správy Gerium za kalendárny rok v súvislosti s poskytovaním sociálnej služby.

Spolupracuješ na zdokonaľovaní firemnej kultúry organizácie aktívnym zapájaním sa zamestnancov sociálneho úseku Gerium do neustáleho zlepšovania kvality v poskytovaní sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnej služby.

Spolupracuješ pri napĺňaním jednotlivých kritérií štandardov kvality pri poskytovaní pobytovej služby v zariadení pre seniorov a v zariadení opatrovateľskej služby vyplývajúcich zo zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách v znení neskorších predpisov.

Efektívne komunikuješ a spolupracuješ s inými úsekmi Gerium so zameraním na neustále zlepšovanie kvality v poskytovaní sociálnych služieb pre prijímateľov sociálnej služby.

Efektívne komunikuješ a spolupracuješ s rodinou prijímateľa sociálnej služby a okolitou komunitou pre dosiahnutie poskytovania kvalitných sociálnych služieb.

- 37,5 hodinový pracovný týždeň,

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,

- príspevok na DDS

- príspevok na športovú činnosť dieťaťa,

- min. 2x ročne odmeny,

- po splnení podmienok príspevok na rekreáciu,

- po dohode príspevok na zvyšovanie kvalifikácie,

- štedré sociálne benefity podľa vnútorného predpisu,

- v prípade potreby flexibilný pracovný čas,

- služobný telefón,

- podpora a financovanie pravidelných externých a interných vzdelávaní pre odborných zamestnancov

Písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, potvrdenie o požadovanej praxi, štruktúrovaný životopis, motivačný list, diplom o ukončení požadovaného vzdelania zasielajte na adresu poštou alebo osobne do podateľne - Gerium Pri trati 47, 821 06 Bratislava v zalepenej obálke s názvom " výberové konanie – vedúca sociálneho úseku - Neotvárať" najneskôr do 17.04.2024 do 12:00 hod.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našom zariadení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnili uvedené podmienky účasti na výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Cygnus - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

10 rokov v zariadení sociálnych služieb pobytového typu

samostatnosť, bezúhonnosť, práca s programom CYGNUS, osvedčenie manažér kvality v sociálnych službách, komunikačné zručnosti, empatia, asertivita, flexibilita, vedenie sociálneho úseku v zariadení sociálnych služieb pobytového typu výhodou,

Gerium je zariadenie sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava, ktoré poskytuje sociálnu službu formou celoročnej pobytovej sociálnej služby. Gerium je zariadením sociálnych služieb, ktoré má dve organizačné súčasti – Zariadenie pre seniorov Pri Trati 47, 821 06 Bratislava a Zariadenie pre seniorov a Zariadenie opatrovateľskej služby Smolnícka 3, 821 03 Bratislava. Celková kapacita Gerium je 114 lôžok.
V Gerium – Zariadení pre seniorov Pri Trati 47 a Smolnícka 3 Bratislava sa poskytuje sociálna služba:
• fyzickej osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek a je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby a jej stupeň odkázanosti je najmenej IV,
• fyzickej osobe, ktorá dovŕšila dôchodkový vek a poskytovanie sociálnej služby v tomto zariadení potrebuje z iných vážnych dôvodov.
V Gerium – Zariadení opatrovateľskej služby Smolnícka 3 Bratislava sa poskytuje sociálna služba:
• na určitý čas plnoletej fyzickej osobe, ktorá je odkázaná na pomoc inej fyzickej osoby podľa prílohy č. 3 z. č. 448/2008 Z. z., ak jej nemožno poskytnúť opatrovateľskú službu.

Ak si človek, ktorý má stále potrebu veci zlepšovať a inovovať, hľadáme práve teba. Ako zariadenie máme záujem sa stále posúvať vpred a hľadáme človeka, ktorý nám v tom pomôže. Ak máš záujem sa o nás dozvedieť viac, pozri si našu stránku www.gerium.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4798118  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac