Administratívny Backoffice

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Miesto práce
Drobného 27, Dúbravka
Termín nástupu
Ihneď
1 350 EUR/mesiacPodľa kvalifikácie a skúseností kandidáta. Mzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu hľadáme sympatickú kolegyňu / kolegu.

Vašou náplňou práce bude:
- Zadávanie objednávok do systému, ich príprava pre technické oddelenie
- Spracovanie a zaslanie finančných podkladov pred fakturáciou zákazníkovi na potvrdenie, sledovanie termínov na ich potvrdenie, následná príprava fakturačných podkladov účtovnému oddeleniu.
- Administratívne práce (kompletizovanie zmlúv o dielo od objednávateľov, príprava zásielok do pošty)
- Komunikácia so zákazníkmi (stavebné firmy) ohľadom odovzdania a prevzatia diela, spracovanie a zasielanie preberacích protokolov. Zodpovednosť za úspešné ukončenie odovzdania a prevzatia diela.
- Príprava ukončených zákaziek do archívu

Benefity:
- Príjemné pracovné prostredie a atmosféra
- kvalitná káva a čaj na pracovisku sú samozrejmosťou
- Darčeková poukážka k narodeninám, firemnému jubileu
- letný teambuilding, vianočný večierok
- ročné odmeny
- dlhodobá práca
- Stabilita úspešnej európskej firmy

Životopis s fotografiou a motivačný list posielajte v slovenskom jazyku na: [email protected]

Upozornenie: Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Gerhardt Braun Slovakia k.s. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

- Ukončené min. stredoškolské vzdelanie
- vzdelanie ekonomického smeru výhodou
- Znalosť práce v MS Office, hlavne so zameraním na Excel
- Ovládanie nemeckého jazyka pre chápanie interných podkladov výhodou
- technické chápanie výhodou
- Dôslednosť a precíznosť
- Samostatný spôsob práce so zmyslom pre detail
- Tímová práca, zodpovednosť za vykonanú prácu, flexibilita

Spoločnosť Gerhardt Braun Group s 30 ročnou tradíciou má hlavné sídlo v Nemecku, so zastúpením aj v Rakúsku, vo Švajčiarsku, v Čechách a na Slovensku, zamestnáva približne 420 pracovníkov. Pôsobí vo výstavbe bytových domov, kde dodáva pivničné kobky, prístrešky pre kontajnery, deliace steny na balkóny a terasy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3141051  Dátum zverejnenia: 21.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac