Technický back office / asistent

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat od 1.450 € (hrubá mzda + pohyblivá zložka / podľa kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zostavovanie podkladov pre vytvorenie cenových ponúk (na základe projektových dokumentácií bytových domov)
- Administratívna príprava podkladov pre výrobu a montáž v internom programe
- Koordinácia termínov montáže s jednotlivými stavbami, komunikácia s montážnymi partiami
- Kontrola stavebných priestorov pred montážou na stavbe (Bratislava a okolie)
- Administratívne činnosti (vyhotovovanie podkladov pre kolaudáciu, zasielanie podkladov stavbyvedúcim, vystavovanie súpisov prác po realizácii, odovzdávanie diela)
- Práca v programe AutoCad (vytváranie pdf súborov z dwg, jednoduchá úprava výkresov, doplnenie chýbajúceho kótovania vo výkresoch, tlač výkresov)

Ponúkame Vám:
- Práca iba v dohodnutom pracovnom čase, žiadne nadčasy
- Elektronickú kartu pre stravné lístky
- Darčekovú poukážku k narodeninám
- Pracovné prostredie, ktoré Vás nadchne
- Vedúcich pracovníkov, ktorí majú záujem o Váš úspech
- Moderné pracovisko v rozrastajúcom sa podniku
- Stabilita úspešnej európskej firmy

Životopis s fotografiou a motivačný list posielajte v slovenskom aj v nemeckom jazyku na: [email protected]

Upozornenie: Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Gerhardt Braun Slovakia k.s. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické / stavebné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené stavebné alebo technické vzdelanie (maturita)
- Poznatky zo stavebného odvetvia výhodou
- Čítanie výkresových dokumentácií
- Technické chápanie
- Vysoká orientácia na zákazníka a služby
- Radosť zo styku s ľuďmi
- Schopnosť komunikovať
- Samostatný spôsob práce orientovaný na výsledky a ciele
- Tímová schopnosť, pracovitosť a flexibilita
- Microsoft Office - pokročilý

Nemecká spoločnosť pôsobiaca v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, na Slovensku a v Čechách. Pôsobí v stavebnej oblasti vo výrobe deliacich priečok pre skladové priestory / pivničné kobky, prístreškov pre autá, prístreškov pre kontajnery a deliacich priečok na balkóny a terasy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Drobného 27
841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
ID: 3141051   Dátum zverejnenia: 5.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 1.450 € (hrubá mzda + pohyblivá zložka / podľa kvalifikácie)