Pracovník do výroby – 1zmenná prevádzka !

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Miesto práce
Drobného 27, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat od 950 € (zákl. zložka + prémia), podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vŕtanie, rezanie, skrutkovanie drevených latiek a nitovanie oceľových lamiel v pripravených šablónach / výroba pivničných dverí a ich ukladanie na palety
* samostatná práca
* zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov

- Jednosmenná prevádzka Po-Pi
- Káva zdarma na pracovisku
- Rodinná atmosféra
- Perspektívné dlhodobé zamestnanie

Váš životopis s možným termínom nástupu posielajte na info@gerhardtbraun.sk.

Upozornenie: Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Gerhardt Braun Slovakia k.s. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené remeselné vzdelanie
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, samostatnosť, pozitívny vzťah k drevu a oceli
- preukaz na obsluhu VZV vítaný

Nemecká spoločnosť pôsobiaca v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, na Slovensku a v Čechách. Pôsobí v stavebnej oblasti vo výrobe deliacich priečok pre skladové priestory / pivničné kobky, prístreškov pre autá, prístreškov pre kontajnery a deliacich priečok na balkóny a terasy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Drobného 27
841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
ID: 3133670   Dátum zverejnenia: 19.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 950 € (zákl. zložka + prémia), podľa kvalifikácie