Pracovník vo výrobe – 1zmenná prevádzka

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Miesto práce
Drobného 27, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 950 € podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* jednoduché manuálne činnosti s drevenými latkami, oceľovými lamelami a ďalším oceľovým materiálom (vŕtanie, rezanie)
* výrobné činnosti: skrutkovanie drevených latiek a nitovanie oceľových lamiel v pripravených šablónach
* samostatná kontrola kvality a oprava vád
* zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov

- Jednosmenná prevádzka Po-Pi
- Moderné pracovisko v rozrastajúcom sa podniku s budúcnosťou
- Stabilitu úspešnej európskej firmy
- Perspektívne zamestnanie

Váš životopis, možný termín nástupu a Vašu predstavu o želanom plate v hrubom, posielajte na info@gerhardtbraun.sk.

Upozornenie: Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Gerhardt Braun Slovakia k.s. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

* ukončené SOU, prípade SŠ - strojárske, technické zameranie vítané
* manuálna zručnosť
* ste spoľahlivý, samostatný, máte pozitívny vzťah k strojárskej výrobe
* skúsenosti s prácou s drevom a oceľou
* preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka vítaný

Sme úspešná firma zaoberajúca sa výrobou systémových deliacich priečok pre pivničné a skladové priestory, prístreškov pre autá, stojísk pre kontajnery. Spoločnosť bola založená pred 29 rokmi a zamestnáva približne 380 pracovníkov vrátane subdodávateľov pre montáže. Každý rok realizujeme naše produkty do niekoľko tisíc stavebných projektov v Nemecku, Rakúsku, vo Švajčiarsku, na Slovensku a v Čechách. Na Slovensku pôsobíme od r. 2010.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Drobného 27
841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
ID: 3133670   Dátum zverejnenia: 9.10.2017