Vodič ( BE) / denná preprava

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Drobného 27, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1050 €, podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Preprava materiálu nákladným autom (valník s prívesným vozíkom)
* Vyzdvihnutie materiálu od našich obch. partnerov (zinkovňa, prášková lakovňa)
* Občasná výpomoc vo výrobnej hale: príprava materiálu na vyzdvihnutie pre jednotlivé stavby
*Zodpovednosť za bezchybnú prepravu a dodávku

Pracovný čas Po - Pi
Práca v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.11.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, E

Počet rokov praxe

4

- vodičšký preukaz sk. BE alebo CE
- karta vodiča
- zdravotná a psychická spôsobilosť na vedenie mot. vozidiel
- skúsenosti s prepravou
- samostatnosť, zodpovednosť
- preukaz VZV vítaný

Sme úspešná firma zaoberajúca sa výrobou systémových deliacich priečok pre pivničné a skladové priestory, prístreškov pre autá, stojísk pre kontajnery. Spoločnosť bola založená pred 29 rokmi a zamestnáva približne 380 pracovníkov vrátane subdodávateľov pre montáže. Každý rok realizujeme naše produkty do niekoľko tisíc stavebných projektov v Nemecku, Rakúsku, vo Švajčiarsku, na Slovensku a v Čechách. Na Slovensku pôsobíme od r. 2010.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Drobného 27
841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka

Kontakt

ID: 3103729   Dátum zverejnenia: 9.10.2017