Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hľadáme logistického pracovníka/ skladníka do showroomu na Mlynské Nivy, Bratislava

GERDA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 77, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť GERDA Slovakia s.r.o. so sídlom Mlynské Nivy 77, Bratislava hľadá kolegu na HPP/resp. živnosť ako skladník/ rozvoz tovaru. Spoločnosť sa zaoberá predajom sáun, grilov, slnečníkov...
mzda: 900-1200/ brutto (podľa praxe a skúsenosti)
Práca si vyžaduje aj občasné cestovanie po SR a ČR.
nástup aj ihneď!
Vyžadujeme vodičský preukaz, bezúhonnosť, serióznosť.
Svoj životopis prosím zašlite na: [email protected]

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis prosím zašlite na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

VP skupiny E výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Obchodná spoločnosť GERDA Slovakia s.r.o, ktorá exkluzívne zastupuje, distribuuje a predáva produkty svetových značiek ako: ARKEMA, BROIL KING, Scolaro, Remundi, hľadá na spomínanú pozíciu vo veľkoplošnom showroome na Mlynských Nivách 77 kolegu.
Spoločnosť patrí medzi lídrov v predaji sáun, víriviek, solárnych spŕch, grilov na slovenskom trhu.
Ponúkame perspektívnu prácu. Medzi našich klientov patria ALZA, HEJ, KASA, DATART,NAY, ANDRESHOP atd.
Nástup dohodou – možnosť aj ihneď.
Tešíme sa na nových kolegov!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4071297  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac