Office manager

GEPARD FINANCE, s.r.o.

Miesto práce
Kutlíkova 17, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie rôznych mítingov, podujatí, porád, stretnutí a školení.
Administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu.
Komunikovanie s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti.
Príprava podkladov a komunikácia s účtovnou a právnou kanceláriou.
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
Zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného technického hľadiska.
Evidovanie a archivácia dokumentov.
Príprava podkladov pre nadriadeného.
Zabezpečovanie servisu, reklamácií, výmeny a modernizácie majetku.

-možnosť pracovať v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti
-možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Organizačné schopnosti
• Výborné komunikačné schopnosti
• Inteligentné a reprezentatívne vystupovanie
• Samostatnosť, flexibilita, kreativita
• Spoľahlivosť
• Odolnosť voči stresu
• Dôslednosť, precíznosť
• Predpoklad dlhodobej spolupráce

Gepard Finance je spoločnosť špecializujúca sa na finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom spojeným s financovaním nehnuteľností. Patrí k špičke finančných sprostredkovateľov v kvalite poskytovaných hypotekárnych služieb, odovzdávaní ucelených klientských zložiek do bánk a korektnosti pri vybavovaní financovania bývania.

GEPARD FINANCE Vám ponúka:
• najvýhodnejšiu hypotéku a súčasne najlepšie podmienky na trhu,
• individuálny komfort,
• ľudský prístup,
• zrozumiteľnú komunikáciu,
• prehľadnosť ponúk,
• transparentnosť celého hypotekárneho procesu,
• dostupnosť - obchodné miesta GEPARD FINANCE nájdete po celom Slovensku.

Celým hypotekárnym procesom Vás sprevádzajú skúsení, absolútne nestranní finanční sprostredkovatelia GEPARD, ktorí Vám garantujú aktuálne najlepšie podmienky u všetkých partnerských bánk. Tento nadštandardný servis je zabezpečený bez skrytých poplatkov s úsporou Vášho času, energie, starostí a peňazí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2903746  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac