Hypotekárny špecialista

Gepard finance – hypotekarne centrum Panonska

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
najneskôr 1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacPriemerná mzda prvý rok na tejto pozícii je 2600 eur brutto vrátane variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie úverov hypotekárneho typu pre klientov zamestnávateľa
- spracovávanie hypotekárnych obchodov, konzultácie s klientmi
- vytváranie hypotekárnych ponúk
- zabezpečenie komunikácie so zmluvnými partnermi
- dlhodobá starostlivosť o klienta
- transparentnosť voči klientovi
- využívanie metodickej podpory, neustále vzdelávanie sa

- pravidelný prísun klientov od zamestnávateľa - bez potreby zamestnanca klientov zabezpečovať
- fixný príjem plus variabilná zložka
- zázemie úspešnej spoločnosti, k dispozícii kancelária, obchodné miesto
- flexibilná pracovná doba
- nadštandardné ohodnotenie + renta vyplácaná nasledujúci rok
- spolupráca so všetkými hypotekárnymi bankami, ktoré využívajú externý predaj
- možnosť participovať na spolupráci s najúspešnejšími realitnými a developerskými spoločnosťami na Slovensku
- zastrešenie povinností voči NBS
- plochá štruktúra obchodnej siete - nie sme MLM
- možnosť využívať vyspelé IT procesy
- vzdelávanie, obchodná a administratívna podpora

Iba v prípade ak máte potrebnú prax, pošlite prosím mailom Vaše CV s popisom toho, čím Vás ponuka zaujala a čím by ste boli prínosom pre firmu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe

1
3

- NEVYHNUTNÉ sú skúsenosti s procesom hypotekárnych úverov – reálnu prax s min. 50 hypotékami ako pracovník v banke alebo ako sprostredkovateľ
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- dôslednosť

GEPARD FINANCE, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou GEPARD FINANCE, a.s., ČR. Sme maklérska (brokerská) spoločnosť a špecializujeme sa na kompletné spracovávanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností. Našimi partnermi sú desiatky developerov a realitných kancelárií po celej SR. Naša činnosť je financovaná bankami, pre ktoré sme významným partnerom a na trhu špecialistov na hypotekárne financovanie sme jednotkou v oboch krajinách.

Adresa spoločnosti

Gepard finance s.r.o.
Panónska cesta 6
851 04 Bratislava

Kontakt

ID: 4001838  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac