Reagujte bez životopisu

Hosteska, ponuka a predaj služieb ručnej autoumyvárne

GeoWash s.r.o.

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiacplus provízie z denných tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka a predaj služieb autoumyvárne umiestnenej v nákupnom centre EUROPA SC Banská Bystrica. Oslovovanie návštevníkov obchodného centra na parkovisku a ponuka možnosti dať si umyť auto. Umývanie áut NIE JE náplňou práce.

Provízie na základe denných tržieb plus fixný plat.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozitívny a komunikatívny prístup, vedieť pracovať v tíme

GeoWash s.r.o. prevádzkuje ručné, mobilné a ekologické umývanie áut s dôrazom na kvalitný zákaznícky servis a šetrenie vodných zdrojov.
ID: 3918274  Dátum zverejnenia: 31.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac