Inštalatér - Kúrenár - Vodár

GEOTHERM Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody, ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, za rýchlo dokončenú a kvalitnú robotu odpovedajúca odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalácia vykurovacích systémov vrátane podlahoviek, kotolní, tepelných čerpadiel, rekuperácií, klimatizácií, zdravotechniky ... bez zvárania, lisujeme.
Hľadáme skúseného inštalatéra - kúrenára, vodára. Vhodné aj na ŽL. Ideálne zohratá dvojica. Nie je podmienkou.

Hľadáte stabilitu v zavedenej a osvedčenej firme s dobrým menom a kvalitnou klientelou? Považuje Vás Vaše okolie za odborníka? Moderné technológie sú to, čo Vás zaujíma? Očakávate odmenu odpovedajúcu výsledkom Vašej práce?
Toto je práca práve pre Vás!!!

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis mailom na adresu personal@geotherm.sk. Pokiaľ Vás neoslovíme do týždňa, vybrali sme iných a vopred sa ospravedlňujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vykurovacia technika

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s montážou vykurovania - predovšetkým podlahového; plynových a elektrických kotlov, tepelných čerpadiel, rekuperácií, chladení, vodoinštalácie.
• Samostatnosť a iniciatíva.
• Disciplína a spoľahlivosť.
• Vysoká miera zodpovednosti.
• Ochota a chuť do práce.
• Nemecký jazyk výhodou, nie je podmienkou.

GEOTHERM Slovakia s.r.o. je tu pre všetkých, ktorí chcú okolo seba čisté životné prostredie, správnu klímu a pohodu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Ružindolská 3180/16
917 01 Trnava
ID: 2491697   Dátum zverejnenia: 9.10.2017