Obchodný zástupca

GEOtest, a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11. 2019, dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200 - 1500 brutto + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov
- aktívny prístup k potenciálnym klientom
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových potencionálnych obchodných partnerov v oblasti geológia, stavebníctvo, životné prostredie
- administratíva, chystanie obchodných podkladov, zmlúv
- aktívna komunikácia s klientom
- aktívna spolupráca s obchodným oddelením materskej firmy
- reporting
- následná starostlivosť o zazmluvnené subjekty
- vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok
- vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej
- monitorovanie trhu a konkurencie.
- fyzické návštevy zákazníkov po celom Slovensku.

- 5 dní dovolenky naviac
- 3 dni sickdays
- adekvátne finančné ohodnotenie
- odmeny
- flexibilný pracovný čas
- možnosť predĺženia pracovnej zmluvy na dobu neurčitú.
- vianočný príspevok
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- práca v spoločnosti s 50 ročnou históriou
- možnosť kariérneho rastu

viac informácií o ponuke na osobnom stretnutí v sídle spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

geológia, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie I./II./III. stupňa
- skúsenosti v odbore geológia/stavebníctvo
- požadovaná prax v oblasti stavebného priemyslu, geológie
- MS Office základy
- anglicky na komunikatívnej úrovni výhodu
- vodičské oprávnenie skupiny B
- samostatnosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie
- ochota a schopnosť učiť sa novým veciam
- schopnosť tímovej spolupráce
- odolnosť
- nadanie pre obchod
- schopnosť uzatvárať obchody a vyjednávať s obchodnými partnermi

GEOtest, a.s. Brno je spoločnosť s viac ako 50 ročnou históriou, zamestnávajúca vyše 150 zamestnancov, ktorá sa pre svoju vysokú odbornosť a kladné hospodárske výsledky stala lídrom v geológií v Čechách. Okrem materskej organizácie so sídlom v Brne má spoločnosť niekoľko dcérskych firiem doma i v zahraničí. Vynikajúca odbornosť spoločnosti je ukotvená práve v kvalitných zamestnancoch s množstvom autorizácií, osvedčení a odborných spôsobilostí, na ktorých sme patrične hrdí. Poskytujeme široké spektrum konzultačných, poradenských, expertných a dodávateľských služieb v ekologických odboroch, v hydrogeologii, v inžinierskej geológií a geotechnike. Ponúkame takisto služby akreditovaných hydrochemických laboratórií a laboratórií mechaniky zemín.
ID: 3768276  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200 - 1500 brutto + výkonnostné odmeny