Reagujte bez životopisu

Špecialista technickej podpory

GEOTECH Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Černyševského 26, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe môžeš totiž rátať aj s variabilnou motivačnou zložkou platu - s odmenami za dobre vykonanú prácu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická podpora pre našich zákazníkov ktorí používajú totálne stanice, 3D laserové skenery a softvér od firmy Leica Geosystems. Do budúcna je tiež možná starostlivosť
o zákazníkov s mobilnými mapovacími systémami a riešeniami firmy Amberg
pre tunel a železnicu. Tvojou úlohou bude najmä úvodné zaškolenie k prístroju a riešit všetky požiadavky zákazníkov na podporu, ktoré budú mať počas používania týchto prístrojov. Nemusíš sa báť, na všetko budeš dobre zaškolený /-ná u nás vo firme a taktiež priamo v Leica Geosystems, kde budeš mať k dispozícii na telefóne a e-maile podporu priamo od výrobcu v prípade, že si na školení podriemal a nepamätáš si. Školenia sú vačšinou minimálne 1 - 2x
do roka v zahraničí, preto je potrebné ovládať aspoň základy písanej a hovorenej angličtiny. Ak si kreatívny /-na a máš rád /-a dizajn, môžeš sa tiež podieľať na tvorbe reklamy, webových stránkach, tvorbe prospektov, informačných e-mailov, proste takmer všetkého, čo Ťa napadne. Dobrým nápadom sú totiž u nás dvere vždy otvorené. Väčšinu času budeš tráviť v našom office v Bratislave, Petržalke. Ak to bude potrebné, budeš aj cestovať po celej krajine firemným autom, v prípade že bude treba urobiť školenie alebo potrebné vyriešiť niečo iné. Budeš tiež navštevovať rôzne konferencie a výstavy a pomáhať pri ich organizácii.

Po skúšobnej dobe môžeš dostať k dispozícii firemné auto, ktoré po dohode môžeš využívať aj na súkromné účely, napr. keď pôjdeš k babke pre buchty. Taktiež firemný telefón, notebook, gastrolístky, pero a tričko. Proste luxus.

Ak vnímaš túto ponuku ako príležitosť, ktorú chceš využiť, pošli nám CV a motivačný list na [email protected] spolu s kontaktom, kde Ťa zastihneme a dohodneme si stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Geodézia, kartografia, kataster, Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme? Človeka, ktorého bavia nové technológie spojené s geodéziou, má trpezlivosť s ľuďmi a rád cestuje. Bakalára, alebo inžiniera, ktorý neplánuje ďalej študovať, ale má chuť pracovať a postaviť sa na vlastné nohy. Človeka, ktorý je lojálny, zodpovedný , samostatný, proaktívny, dochvíľny, má zmysel pre detail a je flexibilný. Keďže budeš komunikovať aj s výrobcom, takže good knowledge of English in both writing and speaking is necessary. Musíš rád /-a šoférovať, ovládať MS Office a počítače celkovo sú nutnosťou, CAD prípadne grafický softvér výhodou. A keď vieš aj dobré vtipy, si náš /-a.

Geotech Bratislava je zastúpením renomovanej švajčiarskej firmy s takmer 200 ročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou geodetickej a stavebnej meracej techniky. Našimi zákazníkmi sú malé, stredné a veľké firmy pracujúce v odvetví stavebníctva a geodézie. www.geotech.sk, www.geoshop.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4091282  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac